Przejdź do głównej treści
Kontrast
Wielkość tekstu
A A A

Ogłoszenia i informacje

Strona główna > Aktualności > Ogłoszenia i informacje
Praca na stanowisku POKOJOWA

Zapraszamy do składania podań o pracę oraz CV osoby lubiące ludzi, które mają chęci i predyspozycje do pracy w domu opieki. Podstawowe informacje dotyczące warunków pracy:

  • Utrzymywanie należytej czystości i porządku pokoi mieszkańców i innych pomieszczeń ( tj. sanitariaty, łaźnie, korytarze, sale dziennego pobytu, świetlice, stołówki itp.),
  • w razie konieczności pomoc opiekunom w ich obowiązkach.

Praca w ramach umowy o pracę, w równoważnym systemie czasu pracy w godz. 7.00-15.00, 7.00-19.00 zgodnie z harmonogramem. Poszukujemy osób życzliwych, wyrozumiałych, a także cechujących się dokładnością i dobrą organizacją czasu pracy. Wymagana również biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Każdy z nas chciałby zapewnić swoim najbliższym prawdziwy dom – zwłaszcza tym wymagającym szczególnej troski. Dom, w którym znajdą odpowiednią opiekę, wsparcie i zrozumienie, gdzie będą czuć się bezpiecznie i swobodnie. Możemy tworzyć to wspólnie. Potrzebujemy Waszych chętnych rąk i serc do pracy!

Praca na stanowisku OPIEKUN

Zapraszamy do składania podań o pracę oraz CV osoby lubiące ludzi, a pracę na rzecz drugiego człowieka traktujące jako misję. Podstawowe informacje dotyczące warunków pracy:

  • Sprawowanie bezpośredniej opieki nad pensjonariuszami a w szczególności: pomoc w czynnościach życia codziennego, karmienie, wykonywanie czynności higienicznych - kąpieli, toalet, stosowanie profilaktyki przeciwodleżynowej,
  • dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców,
  • udzielanie podopiecznym wsparcia w trudnych sytuacjach.

Praca w ramach umowy o pracę, w równoważnym systemie czasu pracy w godz. 7.00-19.00, 19.00-7.00, 7.00-15.00 zgodnie z harmonogramem. Wymagane wykształcenie: policealne kierunkowe opiekun, opiekun kwalifikowany w DPS. Ceniona będzie również umiejętność pracy w zespole oraz doświadczenie. Wymagana również biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie. Dla osób bez kwalifikacji, możliwość pracy na stanowisku pomoc opiekuna na czas uzupełnienia wykształcenia.

Złota ikona prezentu
Zapraszamy na urodzinowe ciastko!

Urodziny mieszkańców to wyjątkowa okazja do wspólnego spotkania się. Przy herbatce i ciastku celebrujemy urodziny tych, którzy obchodzą swoje święto w danym miesiącu. Jest to zawsze w trzeci wtorek miesiąca, w godzinach 14.00 -15.00

Naszym podopiecznym byłoby bardzo miło, gdyby w tym czasie towarzyszyli im również ich bliscy. Serdecznie zapraszamy. Chęć przybycia prosimy zgłosić na tydzień wcześniej, podając ilość osób. Do zobaczenia w „Samarytaninie”