Spotkajmy się w Teatrze Polskim

Fundacja Rozwoju Miasta Bielsko Biała realizuje projekt "spotkajmy się". W formie darowizny przekazuje bilety na różne wydarzenia kulturalne i sportowe instytucjom pomocowym i osobom wykluczonym ze względu na niepełnosprawność.

Celem projektu jest zachęcenie starszego pokolenia i osób niepełnosprawnych do urozmaicenia swojego życia społeczno-kulturalnego poprzez uczestnictwo w wydarzeniach kulturowych aby mieć okazją do poznania nowych osób i oderwania się od codziennej rutyny. Wszystkie aktywności zaplanowane są z dbałością o bezpieczeństwo uczestników w dobie pandemii COVID. Nasi podopieczni mieli okazję wybrać się miedzy innymi do Teatru Polskiego w Bielsku – Białej na spektakle: „Hotel Westminster”, „Mistrz i Małgorzata”, „Pensjonat Pana Bielańskiego”, „Pół żartem, pół sercem”, „Człowiek z La Manchy”.

Jesteśmy wdzięczni FRMBB za objecie patronatem kulturowym również naszego Domu Opieki. Pensjonariusze są z tego powodu bardzo zadowoleni, każde takie wyjście jest dla nich wielkim wydarzeniem i odskocznią od codzienności.