Wyróżnienie dla naszej mieszkanki

Osiemdziesięcioczteroletnia Kamila Rode wzięła udział w konkursie artystycznym dla seniorów Bielska-Białej pod tytułem "Senior - moje miasta Bielsko i Biała - 70 lat razem". Jego motywem przewodnim była rocznica połączenia dwóch sąsiadujących ze sobą miejscowości. Praca Kamili została nagrodzona. Autorka otrzymała Dyplom Prezydenta Miasta oraz dwa bilety do teatru i dwa na przejazd kolejką linową na Szyndzielnię. 

 

Rodzice Kamili kształcili ją w dziedzinach plastyki i muzyki. Poza tym wiele lat pracowała w zakładzie fotograficznym. Obecnie na zajęciach terapeutycznych nadal się rozwija i zachwyca nas swoimi dokonaniami. Jej przykład jest zachętą dla pozostałych mieszkańców ośrodka.  W zamieszczonej poniżej fotorelacji oprócz nagrodzonej pracy przedstawione są również jej obrazy.

Kamilo życzymy ci, aby dobry Bóg wciąż darzył cię talentami i radością tworzenia  - byś mogła wzruszać pięknem Bożego stworzenia uwiecznionym na twoich obrazach. Dziękujemy za twoją aktywność. Jesteśmy z ciebie dumni.